OGame Online Strateji Oyunuİnternet bundan sonra çağımızın en çok kullanılan duygu araçlarından bir tanesi konumuna geldi. Bu büyük aracın dünyaya yayılması ile beraber insanların ilgisini çekecek ve iyi zaman geçirmelerini sağlayacak birçok düzen da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce temsil var. Ancak bunlardan en fazla oyuncuya sahip olanı online sayısı çok olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda aynı insanla oynadığınız için sizlere daha sıcak gelmekte ve oyunun size verdiği zevk artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da ancak hayli gereğinden alaka görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize giriş yapan ve bu zamana dek binlerce oyuncu toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame üzerine nesne) Bilgiler
Oyun harp okunuşu sevkülceyş hakkında kurulmuş aynı oyundur. İnternet üzerinde bulunan ve binlerce aktris sayısına ulaşan bu oyunun aynı fazla versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda yol almak okunuşu evolüsyon sahip olmak maksadıyla hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz zat gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz de yağma yolu ile özge gezegenlerden bu hammaddeleri temin edebilirsiniz. Üretilen ya da yağma edilen hammaddeler ile kendinize bilinmeyen binalar, filolar okunuşu henüz bir hayli strüktür da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da devir içerisinde büyüterek online olan benzer sinema ile hep beraber başka gezegenlere mücadele açabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda müteaddit görüş okunuşu sizleri beklemektedir. alışılagelen oyunda ilerlemek ve evolüsyon süreci çok derinlemesine sürerken oyunun kimi versiyonlarında bu süre oyuncuların daha gamsız benzer şekilde gelişmesi amacıyla kısaca engellenmiş ve oyunun tadını çıkarmaları ayrılmış hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısaltarak zamanda kendi medeniyetinizi oluşturabilir ve savaşa başlayabilirsiniz. Asıl OGame oyununda insanlar web sitemiz tek müddet sonra evolüsyon süreci çok sıkıntı olduğu uğruna sıkılmaktadır. Normale nazaran çok daha kolayca olan uçarı OGame oyunlarında ise insanlar henüz kolaylık sadece şekilde gelişmekte ve kısa sürede web sitemiz zat medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu aldatmak maksadıyla rastgele tek şarj yapmanıza da gerek yoktur yani direkt olarak tarayıcınız üzerinden girizgâh yapabilir okunuşu kendi medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak başka evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “OGame Online Strateji Oyunu”

Leave a Reply

Gravatar